• Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Michala Archanjela je typ spojenej školy a skladá sa z organizačných zložiek:
        Materská škola
        Školská jedáleň
        Cirkevná materská škola poskytuje výchovu a vzdelávanie detí predškolského veku v kresťanskom duchu v súlade so Školským vzdelávacím programom pre predprimárne vzdelávanie " Malí anjeli".

Cirkevná základná škola je neplno-organizovanou školou s 3 triedami a poskytuje základné vzdelanie v kresťanskom duchu v zmysle Školského vzdelávacieho programu pre primárne vzdelávanie "Veľkí anjeli".
        Školský klub detí zabezpečuje výchovu a vzdelávanie pre žiakov v čase mimo vyučovania v súlade s Výchovným programom             "Tvoríme jednu rodinu".
        Školská jedáleň zabezpečuje stravovanie žiakov a zamestnancov školy.
        Škola ponúka:
        - pestrý každodenný vzdelávací program
        - zapájanie žiakov do rôznych súťaží
        - menší počet detí v triede
        - záujmové vzdelávanie
        - vyučovanie anglického jazyka
        - práca s interaktívnou tabuľou
        - využívanie počítačov na vyučovacom procese
        - tým profesionálnych pedagógov
        - na škole pracuje špeciálny pedagóg
        - individuálny prístup, činnosti v malých skupinách, spolupráca s rodičmi
        - rôzne kultúrne a zábavné akcie pre žiakov a rodičov: Farebný týždeň, Vianočná akadémia, Karneval, Deň matiek, Deň otcov, Deň detí, Noc v škole, Plavecký výcvik, Škola v prírode.. atď.
        Škola je vybavená modernou technikou, učebnými pomôckami a rôznymi didaktickými potrebami.
        Vďaka vysokej kvalifikovanosti, odbornosti a kreativite pedagogických zamestnancov škola ponúka kvalitný výchovno-vzdelávací proces zahrňujúci potreby žiakov, ich rozvoj a uplatnenie v spoločenskom živote.