• Slávnostne ukončenie školského roka 2021/2022

• Desať mesiacov školského vyučovania je na konci. Opäť máme za sebou mnoho splnených úloh, náročné výzvy, dni plné snaženia a usilovnej práce. S veľkým očakávaním pretáčame list v kalendári, kde nás víta júl a po ňom august, mesiace našich letných prázdnin.

Štvrtákom ďakujeme za nádhernú rozlúčku a v novej škole im želáme veľa úspechov a dobrých kamarátov.

Všetkým žiakom všetkých škôl prajeme krásne prázdniny…Vidíme sa v septembri!

• Jasovská jaskyňa a Betliar

• Záver školského roka sa už tradične nesie v duchu výletov. V Jasovskej jaskyni sme sa príjemne schladili a obdivovali jej majestátnosť a výnimočnosť.

Vo veľmi dobrej nálade sme dorazili do kaštieľa Betliar. Prehliadka kaštieľa bola zaujímavá i vedomostne obohacujúca. Oddýchli sme si v krásnej prírode v okolí kaštieľa.

Sme veľmi vďační, že opäť môžeme zažívať radosti školského života aj v podobe výletov.